WYNIKI KONKURSU

1 miejsca

1. Wiktoria Rogowska Szkoła Podstawowa w Domaniowie
2. Joanna Kmita WTZ Nysa
3. Mikołaj Wójtowicz Szkoła Podstawowa w Domaniowie
4. Agnieszka Adamowicz Solidarność
5. Małgorzata Michalak Szkoła Podstawowa nr 63, Warszawa
6. Alicja Dunajewska Maków Mazowiecki
7. Paweł Podgórski Powstanie Warszawskie
8. Hanna Węglińska Chobot

2 miejsca

1. Grzegorz Wiśniewski Szkoła Podstawowa nr 63, Warszawa
2. Natalia Gadomska Chobot
3. Róża Pędowska Warszawa
4. Parszywka Paweł Borek Strzeliński
5. Aniela Malinowska Szkoła Podstawowa nr 31, Warszawa, Kobiałka
6. Anna Gamza WTZ Nysa
7. Maria Majkut WTZ Leżajsk
8. Anna Mycak WTZ Nysa
9. Bartłomiej Dyra Szkoła w Zegrzu
10. Wanda Gwiazda Chobot
11. Julia Telinga Szkoła Podstawowa nr 73, Warszawa
12. Anna Zięba WTZ Tychy
13. Monika Capek WTZ Kossowo
14. Szymon Korczak Szkoła Podstawowa nr 31, Warszawa, Kobiałka
15. Piotr Matusiak WTZ Nysa
16. Maja Dobosz Nakło n/Notecią
17. Wiktor Nowak Piaseczno
18. Karol Burawski Pułtusk
19. Anna Rutkowska WTZ Kossowo
20. Łukasz Organiściak WTZ Łowicz
21. Erwin Białoszewski Szkoła Podstawowa nr 148, Warszawa
22. Katarzyna Bartoszek WTZ Nysa
23. Igor Stańczak Szkoła Podstawowa nr 63, Warszawa
24. Jacek Cisowski WTZ Nysa
25. Paulina Brogowicz Szkoła Podstawowa nr 238, Warszawa
26. Zuzanna Winiarska Szkoła Podstawowa nr 238, Warszawa
27. Jakub Burawski Pułtusk
28. Zuzanna Kaczmarek Dziekanów Leśny
29. Przemysław Gancarz WTZ Spytkowice
30. Adrian Femiak WTZ Leżajsk

3 miejsca

1. Grzegorz Kawa WTZ Nysa
2. Błażej Kozłowski Szkoła Podstawowa nr 31, Warszawa, Kobiałka
3. Weronika Popławska Szkoła Podstawowa nr 31, Warszawa, Kobiałka
4. Łukasz Szurgot WTZ Nysa
5. Mateusz Zasłucki Borek Strzeliński
6. Jakub Białek Szkoła Podstawowa nr 73, Warszawa
7. Bartosz Ponichtera Leszczydół Podwielątki
8. Dawid Micdziński Szkoła Podstawowa nr 63, Warszawa
9. Justyna Szymczuk WTZ Bielsk Podlaski
10. Adam Tarkot WTZ Spytkowice
11. Agnieszka Dubielak WTZ Łowicz
12. Kornelia Backiel Szkoła Podstawowa nr 148, Warszawa
13. Dominika Mielewczyk Szkoła Podstawowa nr 63, Warszawa
14. Wioleta Brodziuch WTZ Nysa
15. Mateusz Wolniak Piaseczno
16. Aldona Dąbrowska WTZ Kisielany
17. Borys Wrzosek Piaseczno
18. Piotr Sikora WTZ Dobroszyce
19. Witek Rybarczyk  
20. Amelia Nowowiejska Szkoła Podstawowa nr 238, Warszawa
21. Urszula Szajner Szkoła Podstawowa nr 31, Warszawa, Kobiałka
22. Joanna Gąszczak WTZ Katowice
23. Marcel Jabłoński Szkoła Podstawowa nr 63, Warszawa
24. Hubert Borecki Szkoła Podstawowa nr 63, Warszawa
25. Gabriela Węgrzyn Szkoła Podstawowa w Domaniowie
26. Julia Wiśniewska Szkoła Podstawowa nr 238, Warszawa
27. Natalia Kołodyńska Szkoła Podstawowa nr 148, Warszawa
28. Grzegorz Zawadzki WTZ Nysa
29. Iwona Łukaszewicz WTZ Płońsk
30. Wiktoria Cena Warszawa - Bemowo

Konkurs dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA
na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”


ul. Okopowa 55,
01-043 Warszawa

 

Numery kontaktowe
+48 22 33 48 572
+48 22 33 48 504
+48 508 743 620